Naše služby

Společnost SunWay se na trhu pohybuje již řadu let. Dlouhodobé zkušenosti v oboru stínící techniky a především kladné reference, dávají zákazníkovi jistotu správného výběru společnosti. Žaluzie Praha se zaměřují na prodej a montáž žaluzií převážně v Praze a Středočeském kraji. Avšak ani zakázky mimo tento region již nejsou výjimkou. Pravidelná školení a pravidelný monitoring trhu se stínící technikou nám dává velmi dobrý přehled v oboru. V naší nabídce tak nejdete pouze výrobky předních výrobců, na které si dovolíme naším zákazníkům nabízet zcela standardně delší než zákonem stanovenou záruční dobu. 

Žaluzie Praha nabízí žaluzie ve vysokém standardu za přijatelnou cenu. K naším standardním službám patří nabídka nezávazné konzultace u zákazníka a bezplatné zpracování cenové nabídky na žaluzie (Praha a okolí). Snažíme se vyjít našim zákazníkům vstříc, tak aby si kvůli našim službám nemuseli brát dovolenou, či volno v práci a tak po dohodě nabízíme i práce o víkendu, případně v brzkých ranních či pozdních odpoledních hodinách. To vše samozřejmě bez jakéhokoliv příplatku.

V naší nabídce najdete prakticky vše, co se stínící techniky týká: žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu, látkové roletky a mnoho dalších. Neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.

 

Proč si vybrat žaluzie právě od firmy SunWay (žaluzie-praha.info)?

  • S každým zákazníkem jednáme na rovinu
  • K jednotlivým zakázkám přistupujeme individuálně
  • Dlouholeté zkušenosti v oboru stínící techniky
  • Nabízíme pouze kvalitní osvědčené žaluzie za přijatelné ceny
  • Vynikající reference našich zákazníků, pozitivní přístup
  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis na žaluzie a ostatní výrobky