Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie Praha

Vertikální žaluzie  dnes již nejsou jen doménou kanceláří, prodejen a veřejných prostor. V nabídce je desítka typů a barevného provedení látek a tak není již problém vybrat si vhodnou látku i do bytu. Výhodou tohoto typu zastínění je hlavně možnost zastínit velkou plochu (až 15m2) jedním stínícím prvkem, je zde tedy jen jedno ovládání. Vertikální žaluzie nachází využití i ve formě zastínění prosklených balkonů či zimních zahrad. Tohoto typu žaluzií využívají velmi často kanceláře v administrativních budovách, kde je kladen důraz na co největší otevřenost prostoru. 

Vertikální žaluzie Harmony

Nejedná se o klasickou žaluzii, ale o záclonu přichycenou na PVC lamelách vertikální žaluzie. Je tím docíleno pravidelného ohybu záclony. Velmi elegantní prvek, který je ovládán stejně jako klasická vertikální žaluzie. Lze tím tedy docílit zastínění poměrně velké plochy. Jednoduché sundání záclony pomocí nacvakávacích klipů nám ušetří mnoho nervů a námahy při pravidelném praní záclon a závěsů.

 

Nabídka – žaluzie Praha

V nabídce naší společnosti SunWay – Žaluzie Praha – najdete klasické vertikální žaluzie o šířce lamel 89mm případně častěji využívané šířce lamely 127mm. V úzké spolupráci s grafiky dokážeme na žaluzie přenést prakticky jakýkoliv motiv dodaný zákazníkem (logo firmy, fotku z dovolené, různé ornamenty, zkrátka cokoliv co Vás napadne). Této služby využívají především prodejny a kanceláře, které tímto způsobem vyřeší nejen zastínění oken, ale zároveň se elegantně prezentují svým zákazníkům.
Do prostor se zvýšenou vlhkostí či prašností doporučujeme použít vertikální žaluzie s plastovou 89mm širokou lamelou, které jsou velmi dobře udržovatelné.

 

Vertikální žaluzie – dle materiálu:

  •  látková lamela (lamela šířky: 89mm a 127mm)
  •  látková lamela s vlastním motivem (lamela šířky 127mm)
  •  PVC lamela (lamela šířky 89mm)
  •  PVC lamela doplněná o záclonovinu (Harmony)